Ziraat Bankası emekliye nakit verecek! Maaşlarının belirli katlarına kadar hesaplarına ödemeler yatacak. Ziraat bankası nakit kampanyası başladı. Sadece emekli değil çalışanda alacak!

Ziraat Bankası emekliye nakit verecek! Maaşlarının belirli katlarına kadar hesaplarına ödemeler yatacak. Ziraat bankası nakit kampanyası başladı. Sadece emekli değil çalışanda alacak! Ülkemizin kamu bankası olan Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanya ile birlikte adından söz ettirmeye devam etmektedir. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek yeni bir kredi kampanyası başlamıştır. 

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada, emekli maaşı, hesabınız üzerinden maaşınızın 20 katına kadar belirli limitlerde krediler kullanabileceksiniz. Emekli olan kişilerin özellikle diğer bankadaki olan dağınık, borçlarını kapatmak için başlatılan bu kampanyada, güncel olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabileceksiniz. 

ziraat2-4

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan ve bu bankadan maaş alan kişilerde bu kampanyalara katılarak yüksek limitli nakit kredi kullanabilecek. 

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara İhtiyaç Kredisi olarak maaşın 25 katına kadar ödeme yapılacak. Ziraat Bankası üzerinden yapılacak olan bu ödemelerde ihtiyaç sahibi olan vatandaşlar maaşının 25 katına kadar kredi kullanırken ayrıca diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatarak yüksek limitli borç kapatma kredisi de kullanabilecek. Ziraat Bankası şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek başvuru yapmanız mümkündür. Kredi faiz oranlarını banka şubelerine giderek veya internet sitesine girerek öğrenebilirsiniz.