Ekonomi

Ziraat Bankası emekliye 750 TL ödeme yapacağını açıkladı! Emekli maaşı alan vatandaşlar, geri ödemesiz alabilecek

Emekli maaş alan vatandaşlar için 750 TL’ye kadar ödemeler yapılacağı açıklandı. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için verilecek olan bu emekli promosyonu 750 TL olarak belirlendi. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası şubelerine taşımanız durumunda sizlere, SGK destekli olarak 2500 TL ve üzerinde maaş almanız durumunda 750 TL’ye kadar emekli promosyona 3 gün içinde ödenecektir.

2500 TL ve altında maaş almanız durumunda ise 625 TL’ye kadar emekli promosyonu alabilirsiniz. 1500 TL’ye kadar emekli maaş alan vatandaşlar ise sadece 500 TL emekli promosyon alabilmektedirler.

Ziraat Bankası şubelerine, emekli maaşını taşınmanız durumunda sadece emekli promosyonu değil, sizlere, kredili mevduat hesabı ve ihtiyaç kredisi başvurusu da yapma imkanı sunulmaktadır. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini yapabilirler.

Ziraat Bankası, 750 TL emekli promosyonu başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine gidebilir veya bu bankada hesabınız varsa, internet bankacılığı uygulamasını kullanarak emekli promosyonu başvurusunda bulunabilirsiniz.