Ziraat bankası emeklinin hesabına Pazartesi günü 5000 TL ödeme yapacak! Şimdiden başvuru alacak! Nakit ihtiyacı olan kişilere son dakika haberi geldi. İşte detaylar...

Ziraat bankası emeklinin hesabına Pazartesi günü 5000 TL ödeme yapacak! Şimdiden başvuru alacak! Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanya duyurusunda, sadece emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlar için 5000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaşınıza alacağınız bu banka üzerinden sizlerde 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebilecek ve hesabınıza ne kadar ödeme alacağınızı görebileceksiniz. 

Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyalar ile birlikte 5000 TL'ye kadar ödeme yapacak olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme ve toplamda 36 ay vadeye kadar işlem yapılmaktadır. 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirebilmeleri için banka şubesine gitmeden internet bankacılığı üzerinden de işlem yapabilecektir. 

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Verilecek olan bu ödemelerde, sizlerde 5 dakika içerisinde sonuçlarınızı öğrenebilecek ve hızlı bir şekilde Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı hesabı alıyorsanız, hemen ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyalarında 36 ay vadeli olarak işlem yapmak istemeyen vatandaşlar, daha düşük ödemeler ile birlikte bu kredi kullanabiliyor. 

Ziraat Bankası

ziraat-bankasi-2

Emekli olan kişilere yapılan kampanyalar da en başta işlem yapan ve emekli Bankası olarak bilinen Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile 5000 TL hem ihtiyaç kredisi hem de acil durumda kullanmanız için artı para yüklemesi yapacak. Ziraat Bankası vermiş olduğu 5000 TL ödemelerde şart olarak bankanın müşterisi olmanız durumunda sizleri onay verecek. Ziraat Bankası 5.000 TL Ödeme yapacak olan kişiler ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsa, 5000 TL ödeme başvurusu için hemen işlem yapabilecek ve mobil uygulama üzerinden internet şifresi ile birlikte nakit desteğinden faydalanabilecek.