Ziraat Bankası aracılığı ile emekli olan ve maaş alan kişilere 20.000 TL'ye varan ödeme kampanyası sunulmaya başladı. Emekli maaşlarını Ziraat üzerinden alan kişiler, bu kredi için hemen onay alabilir ve de 20 Bin TL hesaba yatırılabilmektedir.

Ziraat Bankası, kendi bankası üzerinden emekli maaşı alan kişilere sunmakta olduğu bu kampanya kapsamında 36 şekilde vadeli olarak; ve de ilk taksit ödemelerinin 3 ay ertelemeli olacak şekilde 20 Bin TL krediyi acil nakit ihtiyaçları için kullanılması durumunda sunulacaktır. Emekli maaşlarını bu bankadan almakta iseniz kredi başvurusunu da banka şubelerinden ya da bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Kredi başvurusu bu şekilde değerlendirmeye alınarak zaman kaybetmeden anında ne kadar kredi kullanılabileceği de netleşecektir.

Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi başvurusu nasıl yapılmaktadır?

Ziraat Bankası aracılığı ile emekli kredisi kampanyası için katılım göstermek isteyen kişiler, başvurularını yaptıklarında banka tarafından değerlendirmeye alınır ve bu değerlendirmeden sonra kredi onayını alıp almadığı belli olmaktadır.

ziraat-bankasi-emekli-olan-vatandaslara-20000-tl-nakit-odemesi-yapacagini-acikliyor

Ziraat Bankası son günlerde yapmış olduğu kampanyada emeklilere 20.000 TL'ye varan tutara kadar onay verileceğini duyurdu. Söz konusu bu krediler, bankaların özel şekilde emekli maaşını alan müşterilere verdiği kredi kampanyası ile gerçekleşebilmektedir. Nakit ihtiyacınız var ise sizler de şartları son derece uygun olan bu kredi kampanyasını Ziraat Bankası üzerinden 20 bin TL'lik krediye başvurarak değerlendirebilirsiniz. Kredi onaylanınca da ATM üzerinden onaylanan nakit parayı çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası aracılığı ile emekli maaşını banka üzerinden alan emekli kişiler 20 Bin TL üzerinde dahi ihtiyaç kredisine başvurabilir ve krediyi kullanılabilir. Söz konusu bu krediyi almak isteyenler için daha önce Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanmadıysanız da 200 bin TL'ye varan tutarda gelir belgesi ibraz etmeden; 200 bin TL üzerinde ise gelir belgesi sunarak ihtiyaç kredisine rahatlıkla başvuru yapabilir ve diğer bankalarda yer alan bütün borçlar rahatlıkla kapatılabilmektedir. Ziraat Bankası, ayrıca emekli olan banka müşterilerine 750 TL'ye varan emekli promosyonu kampanyası da vermektedir. Ziraat Bankası hem kredi kampanyası hem de emekli promosyonu sayesinde emekli kişilere destek olmaya devam etmektedir.