Ziraat Bankası Duyurdu! Bankadan Maaş Alan Almayan Herkesin Başvurusunu Yapacağı Bir Kampanya Başladı! 20.000 TL Ödeme Olacak. Sizlerde Ziraat Bankası üzerinden bu kampanyaya katılarak hemen sonuç alacaksınız.

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Ziraat Bankası Duyurdu! Bankadan Maaş Alan Almayan Herkesin Başvurusunu Yapacağı Bir Kampanya Başladı! 20.000 TL Ödeme Olacak. Sizlerde Ziraat Bankası üzerinden bu kampanyaya katılarak hemen sonuç alacaksınız. Ziraat Bankası son dakika kampanyası ile birlikte vatandaşlara hemen sonuç veriyor. Kredi kullanacak olan kişiler 20.000 TL'ye kadar kredi onayı alabiliyorlar. Kredi kullanmak için başvuru yapacak kişiler, banka kredi şartlarına uygunsa hemen banka şubelerine gitmeden internet üzerinden de işlem yapabiliyorlar. İşlem yapacak olan kişilere banka internet şifresi ile mobil uygulamasına giriş imkanı sağlıyor.

Özellikle bankada hesabı olan kişiler, maaş müşterisi olması durumunda daha uygun faizlerle kredi alacaklardır. Faiz oranı düşük olarak kredi kullanacak olan kişilere banka hemen sonuç vermektedir. Nakit ihtiyacınızın olması ile birlikte, kredi kullanacak olan kişiler başvurularını en yakın banka şubelerinden istedikleri zaman yapacaklardır. Ziraat Bankası nakit kredi kampanyası için başvuruda bulunacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli olarak kredisini istediği zaman hesaplarına atabileceklerdir. 

ziraat-bankasi-1

Ziraat bankası emekli olan kişilere emekli maaşı üzerinden nakit vermektedir. Emekli maaşınız bu banka üzerinde ise banka şubelerine giderek yüksek limitli krediler alabilirsiniz. Sadece 20.000 TL değil, 20.000 TL üzerinde de 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeye kadar 50.000 TL üzerinde ise 24 ay vadeye kadar kredi alabileceksiniz. Ziraat Bankası nakit kampanyasına katılarak işlem yapacak olan kişilere banka ayrıca kredi kartı ve KMH hesabı da vermektediir. 

Ziraat Bankası nakit kredi kullanacak olan kişiler, banka kredi politikalarına uygun ise banka şubelerine gitmeden işlem yapabilecek. İnternet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden 7 gün 24 saat başvurunuzu yapabilirsiniz.