Ziraat Bankası Banka Kartı Olanlara Duyuru Yapıldı! 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yapmanız Gerekebilir. Ziraat Bankası kartı olanlar hemen başvuru yaparak işlem yapabilecekler. Detaylar nedir?

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Ziraat Bankası Banka Kartı Olanlara Duyuru Yapıldı! 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yapmanız Gerekebilir. Ziraat Bankası, ülkemizin kamu bankası olarak hizmet vermekte olduğu, bankaların başında gelmektedir. Banka, her ihtiyaca göre, nakit kampanyası yapmaya devam ediyor. Yapılan son kampanyada 31 Mart 2022 tarihine kadar banka hesabı olan kişiler için internet üzerinden en düşük faizlerle 30000 TL'ye kadar nakit kampanyası devam ediyor. 

Ziraat Bankası üzerinden acil para için kredi başvurusunda bulunacak olan ve banka hesabı olan kişiler artık 30000 TL'ye kadar verilecek olan kredilerde, şubelere gitmeden internet bankacılığı üzerinden işlem yaparak, kredi başvurusunda bulunabiliyor. Ziraat Bankası, acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabiliyor. 

ziraat-bankasi-banka-karti-olanlara-duyuru-yapildi-31-mart-tarihine-kadar-basvuru-yapmaniz-gere11

Ziraat Bankası kredi politikalarına uygun olabilmeniz için banka kredi notu: 1100 ve üzerinde olması, sigortalı olarak çalışan kişilerin son işyerinde 6 aydır çalışıyor olması ve emekli olan kişilerinde emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alması şartı vardır. Belirtilen bu şartlara uygun olan vatandaşlar, Ziraat Bankasının başlatmış olduğu kredi kampanyasına 31 Mart tarihine kadar katılar ise en düşük faiz oranlarından yararlanarak, işlem yapacaklardır. 

Ziraat bankasına kredi başvurusu nasıl yapılır?

ziraat-bankasi-banka-karti-olanlara-duyuru-yapildi-31-mart-tarihine-kadar-basvuru-yapmaniz-gere1

Devlet bankası olmasından dolayı düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi verecek olan Ziraat Bankası kredi başvurularını artık internet bankacılığı üzerinden hızlı birşekilde yapıyor. Ziraat Bankası üzerinden acil kredi kullanacak olan vatandaşların banka hesapları olması durumunda, Ziraat Bankası, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilir, onaylanan tutarı düşük faizlerle hesabına yatırabilir. Banka kredi faiz oranlarını yükseltmeden kredi alacak olan kişilere uyarıda bulundu. 31 Mart tarihine kadar başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankanın düşük faizlerle vermiş olduğu kredi kampanyasına katılabilirsiniz.