Ekonomi

Ziraat bankası banka hesabı olanlara 5 gün süre verildi!

Ziraat Bankası üzerinde banka hesabı olan vatandaşlar için 5 gün içerisinde başvuru yaparak ihtiyaç kredisi ve konut kredilerinde düşük faiz oranlarıyla birlikte işlem yapılacağı açıklandı.

Ziraat Bankası üzerinde hesabınızın olması durumunda, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirecek, istediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarımıza yatırarak aynı gün içinde kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların banka hesabı olması durumunda 5 gün içerisinde bu bankadan 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi kullanırken, konut kredisi kullanacak olan vatandaşlara da 120 ay vadeli düşük faizlerde, konut kredisi verileceği açıklandı. Ziraat Bankası üzerinden konut kredisi kullanacak olan vatandaşların 120 ay vadeli olarak kullanabilecekleri bu kredilerde en fazla 500000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlanacağı da duyuruldu.

Ziraat Bankası şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesi üzerindeki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra sizlerde ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgileri görebilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarımıza yatırarak aynı gün içinde kullanacaksınız.

Ziraat Bankası hesabınızın olması durumunda, ayrıca internet bankacılığı şifresi alarak bankadan mobil uygulamaları üzerinden de 7 gün 24 saat, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 5 gün içerisinde kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası şubelerine gitmeden internet bankacılığı üzerinden yapacakları ihtiyaç kredileri başvurularında, diğer kredilere nazaran daha düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabilmektedirler.