Ekonomi

Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlara 12 gün süre verildi! Son dakika!

Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada 12 gün içerisinde başvuru yaparak, 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli düşük faiz oranları ile birlikte kredi alacak olan vatandaşların kredi şartlarına uygun olmaları durumunda bu bankadan hemen onay alabileceği haberi verildi.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında bireysel müşterilerim ve emekli müşterilerin kredi kampanyalarına uygun olarak ihtiyaç kredisi olabileceği haberi sunuldu. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredi ödemelerine hemen aynı gün içinde yapabileceği haberi verildi.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 12 gün içerisinde bu bankada hesabı olması durumunda gelir belgesiz ve düşük faizli olarak kredi alabilecekler. Ziraat Bankası kredi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde aynı gün içinde kredi ödemelerinden faydalanabilmeleri için hızlı bir şekilde kredi ödemesi yapacağı da açıklandı.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi işlemlerinden faydalanacak olan tüm vatandaşların acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak da şartlara uygun olarak kredi işlemlerine hesaplarına yatırabilmeleri için internet bankacılığı kullanması gerekiyor.

Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvuru yaparak hesaplarınızı ödeme alabilir ve düşük faizli krediler kullanabilirsiniz.