Ziraat bankası, banka borçları olan kişilere 0.99 faiz oranlı ödeme yapacağını bildirdi. Son dakika olarak gelen kampanya vatandaşlar için umut ışığı oldu. Uygun faiz oranları ile uygulamaya koyulan kampanyaya sizler da katılabilirsiniz. Detayları sizler için paylaşıyoruz…

Banka tarafından uygulamaya koyulan kampanyada faiz oranı 0.99 olarak belirtilmiş olup, borç kapatma kredisi olarak verileceği ifade edildi. İhtiyaç ve borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar bu kampanyaya başvuru yaparak katılmaları halinde 100 bin TL ye kadar kredi alabilecek. Devlet tarafından desteklenen bu kredide faiz oranı 0.99 olarak belirlenmiş ve 36 aya varan taksit imkânı sunuluyor.

Ziraat Bankası tarafından başlatılan kampanyada, emekli ve sigortalı olarak çalışan kişileri hızlı şekilde kredi onayı veriliyor. TC kimlik numarası ile yapılan başvuruda, vatandaşa 0.99 faiz oranı ile kredi vermeyi düşünen Ziraat Bankası, kendi bankasından maaş alan kişilere sonuç bildiriyor. Şayet Ziraat Bankası üzerinden maaş alınma durumu söz konusu değilse, bankanın güncel faiz oranları ile sunduğu ihtiyaç kredisine başvuru yapılabilir.

Kredi başvurusunda bulunmak isteyenler, en yakın banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgesini ibraz ederek borç kapatma kredisi isteğini bildirebilir. Bu şekilde başvuru yapıldığında, düzenli bir gelire sahip olunduğunda bankanın sunduğu ihtiyaç kredisinden faydalanılabilir. Güncel faiz oranları ile ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatma imkânına sahip olabilirsiniz.

ziraat-bankasi-banka-borclari-olanlara-099-faizli-odeme-verecegini-bildirdi12

Sabit bir geliri olan vatandaşlar da kredi başvurusu yapabilir. Herhangi bir işyerinden en az 1 yıl çalışan ve emekli olan kişiler başvuru yapmaları halinde onay alabilirler. Verilecek olan 100 bin TL tutarındaki nakit kredilerde durum banka borçları için söz konusu olacak. Banka kredi notu ve siciliniz uygun ise banka size onay verebilecek. Daha önceden başka bankalarda sıkıntısı olan kişiler için bu durum söz konusu değildir.

Banka şubelerine uğrama zamanı olmayan kişiler, bankanın internet sitesini ziyaret ederek, kampanyaya başvuru yapabilir. Site üzerinden başvuru yaparak borç kapatma kredisi için onay alındığında tutar hesaba hemen yatabilir.