Ekonomi

Ziraat Bankası ay sonuna kadar devlet destekli 10.000 TL ödeyeceğini açıkladı! Son dakika haberi bankadan geldi

Ziraat Bankası üzerinden nakit İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ay sonuna kadar devlet destekli 10000 TL kredi ödemesi yapılacağı açıklandı.

Ziraat Bankası üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 36 ay vadeli kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanacağı da açıklandı.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyaları üzerinden işlemlerini yapacak olan vatandaşlara en yakın banka şubesine giderek de kredi imkanı sağlanacaktır.

Ziraat Bankası, 10000 TL’ye kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyalarına, başvurularını gerçekleştirecek olan bireysel müşterilerin 36 ay vadeli kredi kampanyasına katılabilmeleri için banka kredi politikalarına uygun olması istenmektedir.

Ziraat Bankası banka kredi politikalarına uygun olan vatandaşlar, nakit ihtiyaçlarını, şubelere giderek kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte yapabildikleri gibi, ayrıca bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğini söylemek istiyoruz. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak destek alacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu krediler haricinde, şubelere gitmeden de ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanmaktadır. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunu yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda maaşları bu bankada ise istedikleri zaman 10000 tele kredi başvurusunda bulunabilir.