Ekonomi

Ziraat Bankası ATM’den 33.000 TL Ödeme Veriyor! Bireysel Müşteriler Hemen Alıyor

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden ATM aracılığı ile birlikte 33000 TL‘ye kadar nakit kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi imkanı sağlanacağı açıklandı. Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan bu kredi tutarı hakkında bilgiler, hesaplarına ödeme olarak yatırılacaktır.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama sonrasında 33000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan kişilere ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı da sunulmaktadır. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi onayı alabilmeleri için başvurularını banka şubeleri üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden yapmaları istenmektedir.

Emekli olan vatandaşlar için başvurularında gerçekleştirebilecekleri bu kredi, kampanyalardan, Ziraat Bankası üzerinden maaş almanız durumunda sizlere destek ödemeleri verilmektedir. Ziraat Bankası üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı üzerinden yapacağınız başvurularda 33000 TL kredi kullanmanız durumunda sizlere 36 ay vadeli olarak kredi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

10 Milyon Emekliye Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Üzerinden İşlem Yapılacak

Ziraat Bankası KMH Hesabı Olanlara 100.000 TL Daha Ödeyecek! Bankada Hesabı Olanlar Yaşadı

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların ATM üzerinden yapacakları işlemlerde 7 24 kredi başvurusu internet bankacılığı ve ziraat mobil uygulaması üzerinden yapılıyor. Bireysel müşteri olan vatandaşların kredi puanı uygun olması durumunda, Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak da işlemlerin hızlı bir şekilde yapabileceğini söyleyebiliriz.