Ziraat Bankası ATM Üzerinden Vatandaşlara 15.000 TL Ödeme Yapacağını Duyurdu! Son Dakika haberi geldi. Nakit isteyenlere hemen ödeme...

Ziraat Bankası ATM Üzerinden Vatandaşlara 15.000 TL Ödeme Yapacağını Duyurdu! Son Dakika haberi geldi. Nakit isteyenlere hemen ödeme olacak. Ziraat Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyada, ATM üzerinden 15000 TL'ye kadar ödeme alabileceksiniz nakit ihtiyacı olan kişilerin emekli ve sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden hızlı bir şekilde başvurularını gerçekleştirecek yeni kampanya başladı. Düşük faiz oranları ile nisan ayın içerisinde yapacağınız başvurularda banka sizlere gelir belgesiz olarak 15 bin TL nakit kredi ödemesi yapacak. banka kredi puanı uygun olan düzenli olarak geliri olan kişiler, Ziraat Bankası üzerinden 36 ay vadeli kredi kullanabilecek. Ziraat Bankası şubelerinden, Ziraat Bankası internet sitesinden başvuru yapabildiği gibi, ayrıca bankanın internet bankacılığını kullanarak 7 gün 24 saat nakit başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Başvuru 

ziraat-bankasi-10000-20000-30000-tl-3-paket-hazirladi-ve-bu-sabah-kredi-kampanyasina-basladi-bas1

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Ziraat Bankası son dakika olarak vermiş olduğu 15000 TL kredi için ayrıca banka internet sitesi üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu imkanı tanıyor. Ziraat Bankası son dakika olarak yapmış olduğu bu kredi kampanyasında sizlere hemen sonuç verebilmesi için ve krediyi kullanabilmek için internet bankacılığı şifresi alması gerekmektedir. Kredi alacak kişilerin internet üzerinden yapacağı başvurularda masrafsız olarak kredi alacakları ve daha düşük faizlerle kredi kullanacakları belirtildi.

Kredi alacak kişi eğer emekliyse, emekli maaşı üzerinden kredi onayı alacağı için banka emekli maaşı olan kişilere, daha yüksek limitlerde kredi onayı sunmaktadır. Kredi alacak kişi emekli maaşını bu bankaya taşıyarak kredi alabilecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, emekli kredisi ve borç kapatma kredisi kullanabilir. Daha önce bankadan emekli kredisi aldıysanız, son yapılan 15.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.