EkonomiGündem

Ziraat Bankası açıkladı! Bugünden itibaren 36 ay vadeli olacak! Banka hesabı olanlar dikkat!

Ziraat Bankası açıkladı! Bugünden itibaren 36 ay vadeli olacak! Banka hesabı olanlar dikkat! Kamu bankası Ziraat Bankası aracılığıyla başvuruda bulunacak ve ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar için son dakika kredi kampanyası haberi bankanın Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Ziraat Bankası resmi internet sitesinde yapılan duyurunun ardından başvurularını yaparak ihtiyaç kredisi almak isteyenler 5 gün içerisinde başvuruda bulunarak bu bankadan onaylı kredi kullanabilirler. Ziraat Bankası resmi internet sitesinde yapılan duyurular ile kredi kullanacak vatandaşların banka şartlarına uymaları kaydıyla aynı gün içinde hesaplarına ödeme yapmaları mümkün.

Ziraat Bankası son dönemde yaptığı bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile adından söz ettirirken gelir belgesiz ve masrafsız kredi alabileceğiniz bu kredi alacak olanlara 3 ay vadeli kredi imkanı ile sunuluyor. kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvurmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeli kredi fırsatlarından yararlanmak istedikleri takdirde, bireysel müşteri temsilcisi aracılığıyla başvurularını banka şubeleri üzerinden gerçekleştirerek kredi alabilirler.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvurunuzu banka şubeleri dışındaki internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapabileceğinizi belirtmek isteriz. 5 gün içerisinde kredi başvurusu yapılırken ve 36 ay 50000 TL’ye kadar kredi kullanılırken banka düşük faiz oranlarıyla kredi verirken, 50000 TL’lik kredi gelir belgesi olmadan verilecektir. Ziraat Bankası, mobil uygulamaları üzerinden 3 ay vadeli ve 36 ay vade ile kullanabileceğiniz bu kredi kampanyası ile işlem yapmak isteyen kişilere 7/24 kredi vermektedir. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurusunu yapmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç duymaları halinde ağacın kredi ödemelerinden yararlanmak için kimlik ve gelir belgeleri ile birlikte 3 ay vadeli kredi imkanından da faydalanabilirler. . Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyaçları olması durumunda en yakın banka şubesine giderek nakit başvurusunda bulunabilirler.