Ekonomi

Ziraat Bankası 6000 TL ödeme yapacağını açıkladı!

Ziraat Bankası, yeni nakit kampanyasında 6000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlayacağını duyurdu. Ziraat Bankası, Tüketici Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara 6000 TL’ye kadar ödeme yapacağını duyurdu.

Ziraat Bankası kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler de şartların uygun olması durumunda işlemlerini 36 ay vade ile gerçekleştirerek kredi kullanabilmektedir. İşlemlerini 3 ay gecikme ile yapacak olan vatandaşlar Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak düşük faizli kredileri hızlı bir şekilde kullanabilecekler.

Resmi internet sitesinde yapılan duyurunun ardından başvuru yapmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde kredi sonucu sunulmaktadır. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, kredi şartlarına uymaları koşuluyla aynı gün içinde kredi alabilirler. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak kredi fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlar bu kredileri diledikleri zaman 3 ay gecikme ile kullanabilirler.

Ziraat Bankası, vatandaşların nakde ihtiyaç duymaları halinde kredi imkanından yararlanabilmeleri için mobil uygulama üzerinden düşük faizli kredi de veriyor. Ziraat Bankası emekli olan ve emekli maaşını alan vatandaşlar, kredi almak istedikleri takdirde en yakın banka şubelerine giderek vezneler yardımıyla 6000 TL’lik mini kredi kullanabiliyorlar. Emekli maaşınızı bankadan alıyorsanız, diğer bankadaki borçlarınızı 750 TL emeklilik promosyonu ve yüksek limitli ihtiyaç kredisi ile kapatabileceğiniz borç transfer kredileri de kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası resmi internet sitesine giriş yaparak kampanya detayları hakkında bilgi alabilir, kredi başvurusunda bulunabilir ve faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.