Ekonomi

Ziraat Bankası 5000 TL Ödeme Yaptı! Bugün Başlayan Kampanya Alkış Topladı!

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 5000 TL’ye kadar gelir belgesiz, yeni bir kredi kampanyası hazırlandığı duyuruldu.

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada bireysel olan müşteriler, hızlı bir şekilde kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini yapabilmektedirler. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası, 5000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi vereceğini açıkladı.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, sizler de 5000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecek onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak alabileceksiniz. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara aynı gün içinde destek ödemeleri yapmaktadır. Başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeye kadar işlem yapacak olan bu bankadan başvuru, ayrıca internet bankacılığı uygulaması üzerinden de kolay bir şekilde yapılabilmektedir.