Ekonomi

Ziraat bankası 5 gün içinde gelir belgesiz ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı! Bankadan 10.000 TL alın!

Ziraat Bankası, 5 gün içerisinde gelir belgesiz ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, 10000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirecek kişilere 3 ay ertelemeli kredi verilmektedir.

Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada Genel Müdürlük tarafından onay verilecek ve 10000 TL gelir belgesiz olarak sizlerin hesabına, ödemeler yatırılacaktır. Banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak alabilecekleri bu kredi kampanyalarında şartsız olarak hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için kredi kampanyasına katılacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılarak kredi imkanı sağlanmaktadır. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler için yapılan kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan kişilere 36 ay vadeli kredi ödenmektedir.