Ekonomi

Ziraat bankası 3000 tl ödeme verecek! Bankadan açıklama

Ziraat Bankası düşük faiz oranlarıyla birlikte 3000 TL’ye kadar ödeme verildiği haberini yayınladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin kendi banka hesapları üzerinden daha önce bu banka üzerinden kredi almaları durumunda 3000 TL ihtiyaçları var ise hemen o işlem yaparak nakit kullanabilecek.

Ziraat Bankasını acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılmalarını istiyor. Kendi banka hesabınız üzerinden yapacağınız başvurular ile birlikte kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara aynı dakika içerisinde işlem yapılacak ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak da kullandırılacak.

3000 TL kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesini sadece kimliğinizle birlikte gidebilir veya internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 3000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için aynı gün içinde hizmet ödemeleri verilmektedir. 3000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemelerini alabileceğiniz bu kampanyalardan 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi, kullanmanız mümkün olacaktır.

İlk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabileceğiniz kampanyaları katılarak, hemen aynı gün içinde krediyi hesabınıza yatırabilir ve istediğiniz limitlerde de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.