Ziraat Bankası 18 Yaşından Büyük Olan Vatandaşlara 0,55 Faiz Oranı İle Kredi İmkanları Sunuyor! Ziraat bankası üzerinden 18 yaşından büyük olmaları durumunda ve ihtiyaç kredisi kullanıyor olmaları durumunda 0,55 faiz oranlarına varana kadar kredi kullanabilecekler.

İşte 0,55 faiz oranı ile kredi imkânı sunan kampanyanın detayları…

Ziraat bankası 18 yaşından büyük olan vatandaşlara 0,55 faiz oranları ile kredi imkânı sunmaktadır. Ziraat bankası üzerinden 18 yaşını geçen vatandaşlara ve ihtiyaç kredisi kullanıyor olmaları durumunda 0,55 faiz oranına varana kadar kredi kullanma imkânı sunmaktadır.

0,55 Faiz oranı ile Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunu yapmak isterseniz bankanın kendi belirlemiş olduğu kredi politikalarına uygun müşteri olmanız koşulu ile 36 ay vade ve en fazla 20 bin tl’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası 0,55 faiz oranı ile ihtiyaç kampanyalarına katılmak isteyen vatandaşlara il taksit ödemelerinde 3 ay erteleme ile toplam 36 ay vade imkanı sunmakla birlikte 20,000 TL ödeme imkanı sunuyor.

Ziraat bankası üzerinden verilecek olan bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların sigortalı olarak çalışması ve en az 6 aydır aynı iş yerinde sigortalı olarak pirimlerinin yatıyor olması gerekiyor. Ziraat bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların bu kredi şartlarına uygun olmaları durumunda 0,55 faiz oranı ile ziraat bankasından diledikleri zaman ihtiyaç kredilerini kullanabilirler.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

ziraat-bankasi-18-yasindan-buyuk-olan-vatandaslara-055-faiz-orani-ile-kredi-imkanlari-sunuyor

Ziraat bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar 0,55 faizle kredi kullanmak isterlerse ziraat bankasının resmi web sitesine girerek buradan 0,55 faizle ihtiyaç kredisi için form doldurmaları gerekiyor.

20.000 TL’ye kadar yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda banka sizlere hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak onaylanmış olan kredinizi ve tutarının ne kadar olduğunu sms ile bildirecektir. 20.000 TL kredi onayını aldığınız zaman banka kredi notunuza uygun olan müşterilerine 0,55 faizle ihtiyaç kredisini verecektir. 0,55 faizli kredi onayını almadıysanız kredi notunuz sınırda veya düşük olduğu için banka sizlere onay vermeyebilir. Sizde ziraat bankası ayrıcalığından faydalanarak hemen kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.