Ekonomi

Ziraat Bankası, 15000 TL’lik kredi ödemesi yapacağını açıkladı! Son Dakika Haberi Duyuruldu

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan kampanyada 36 ay vadeli 15000 TL kredi imkanı sağlanacağı açıklandı.

Düşük faiz oranları ile birlikte kullanabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların 18 yaşından büyük bireysel müşteri olması ve banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin de emekli olmaları durumunda maaşlarını bu banka üzerinden alması ile birlikte hızlı bir şekilde kredi onayı alabileceğini söylemek istiyoruz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, acil kredilerde en düşük faiz oranlarından yararlanmaktadır.

BAŞVURU

Kredi almak istiyorsanız, bankanın internet sitesine giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurabilir veya size en yakın banka şubesine giderek tek kredinizi en hızlı bir şekilde kimliğinizle birlikte yapabilirsiniz.