Ziraat Bankası 10.000 TL ile 50 bin TL arasında nakit ödemesi yapacağını açıkladı. Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 10 bin TL ile 50 bin TL arasında 36 ay vadeli ihtiyacınıza göre nakit kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 10.000 TL ile 50 bin TL arasında nakit ödemesi yapacağını açıkladı. Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 10 bin TL ile 50 bin TL arasında 36 ay vadeli ihtiyacınıza göre nakit kredi kullanabilirsiniz. Son zamanlarda özellikle Ziraat Bankası tarafından yapılan kampanyalar oldukça tercih edilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 10.000 TL ile 50 bin TL arasında 36 ay vadeli nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara Ziraat Bankası hızlı bir şekilde Kredi sonucu veriyor. Ziraat Bankası özellikle bireysel müşteriler için başlatmış olduğu bu kampanyada gelir belgesiz olarak işlem yapacak. Sizler de hızlı bir şekilde nakite kampanyasına katılarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Ziraat bankası'nın yaptığı 10.000 TL ile 50 bin TL arasındaki Kredi kampanyalarını katılarak işlem yapabilir ve başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirerek sonucunu öğrenebilirsiniz. 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? 

Ziraat Bankası üzerinden acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvuru yapmak isteyen vatandaşlar 36 ay vadeli bu kredilerin işlemlerini yapmak istiyorsa bankanın kendi uygulamış olduğu kredi politikalarına uygun bir müşteri olmanız durumunda sizlere kredi onayı sunacaktır. Ziraat Bankası üzerinden acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlem yapmak isteyen vatandaşlar banka kredi şartlarına uygun olması durumunda ister banka şubelerinden isterlerse de internet bankacılığını kullanarak Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden nakit başvurusunda bulunabilir. 

kr124-3

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinden alınıyor olması şarttır. Sigortalı olarak çalışan kişilerin hem kredi notu 1100 ve üzerinde olması hem de son çalıştıkları iş yerlerinde 6 aydır sigorta primlerinin yatıyor olması şarttır. Belirlenen bu şartlara uygun olan kişiler banka şubelerinden banka ATM sinden ve banka resmi internet sitesi üzerinden istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirebiliyor.