Ziraat Bankası üzerinden son dakika yeni bir açıklama geldi. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, 0.59 faiz oranları ile 10.000 TL ve üzerinde kredi kullanabilecek. Banka üzerinden yapılan açıklama ile birlikte Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, belirli şartlar dahilinde 10.000 TL'ye kadar kredi olabiliyor. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sizlere sunuluyor. 

Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile son zamanlarda yapmış olduğu kredi kampanyaları ile birlikte vatandaşları cezbetmeye devam ediyor. Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, 10000 TL'ye kadar nakit kredi kullanabilir. Kredi almak istiyorsanız size en yakın banka şubesine gidebilir veya banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler, ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli, toplamda 36 ay vadeli kredi kullanabilir. 

Ziraat Bankası 0.59 Faizli Nakit Verecek mi?

Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada özellikle ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 0.59 faizli kredi vereceğini açıkladı. Yalnız bu krediyi verebilmesi için daha önce bu banka üzerinden kredi kullanmış olmanız ve banka üzerinden hesabınızın olması gerekmekte. 0.59 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden sadece 10000 TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 

ziraat-bankasi-059-faizle-ihtiyaciniz-icin-nakit-odeme-yapacagini-acikladi-sabah-aksam-basvuru-

10 bin TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, 0.59 faiz oranlarıyla kredi alamaz. Bankaların güncel faiz oranları ile işlem yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler banka kredi notu: 1100 ve üzerinde olması durumunda düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabiliyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gidebilirsiniz. 

Ziraat Bankası, mobil uygulamasını kullanan vatandaşlar ise banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilecektir. 36 ay vade ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak verilecek olan bu kredilerde işlem yapacak olan kişiler, Ziraat Bankası haricinde, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de devlet bankası olmasından dolayı düşük faizli kredi kullanabilirler.