Ziraat Bankası 0.54 faizle ihtiyaç kredisi verecek. Bankadan yapılan açıklamada daha önce bu bankadan kredi alan ve kredi notu yüksek olan kişiler 20.000 TL'ye kadar 0.54 faizle nakit kredi kullanabilecekler. Bankadan yapılan açıklamada düzenli olarak ödemelerini yapan müşterilerin hemen onay alacakları hakkında bilgiler verildi.

Acil ihtiyaç olması durumunda kredi alacak kişilerin en çok tercih ettiği bankalardan birisi Ziraat Bankası olmaktadır. Ziraat Bankası uygun faiz oranları ile birlikte hemen onay verebilmesi için bankada hesabınızın olması gerekmektedir. Banka hesabı olan kişiler belirli şartlara uygunsa mobil uygulamayı kullanarak istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabileceklerdir. 

Ziraat Bankası 0.54 faizle kredi için bu bankadan ayrıca maaş müşterisi olmanızın da şartı vardır. Aksi durumda bankadan normal faiz oranları ile kredi alacaksınız. Normal faiz oranları ile kredi alacak kişiler yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi başvurusu yapabilirler.

ziraat-bankasi-054-faizle-nakit-vermeye-basladi-sadece-2-gun-surecek1

Ziraat Bankası hemen onaylı kredi için başvuru yapacak olan kişilere mobil uygulamayı öneriyor. Banka hesabınızın üzerinden Ziraat Bankası internet şifresi alabilir ve bu şifre ile mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler hemen sonuç alabileceklerdir. Ziraat Bankası uygun faizlerle ihtiyaç kredisi almak için ayrıca ATM ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden de başvuru yapılıyor.

Emekli olan kişilerden istenilen şart emekli maaşının bu bankadan olması sigortalı olan kişilerde istenen şart ise en az 6 aylık sigortalılık durumunun olmasıdır. Kredi notu uygun olan kişiler 0.54 faiz haricinde daha düşük faizlerle bankadan yüksek limitli borç kapatma kredisi kullanabilirler.