Ziraat Bankası 0.49 Faizle İhtiyaç Nakit Kredi Kampanyası Başlattığını Duyurdu! Devlet Destekli Ödenecek. Son dakika haberi geldi. İşte detaylar...

Ziraat Bankası 0.49 Faizle İhtiyaç Nakit Kredi Kampanyası Başlattığını Duyurdu! Devlet Destekli Ödenecek. Ziraat Bankası yaptığı kampanyalar ile gündem olmaya devam ediyor. Banka kamu bankası olmasından dolayı uygun faizlerle kredi vereceğini açıkladı. Sizlerde Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak istiyorsanız hemen başvurunuzu gerçekleştirebilir ve sonucunu öğrenebilirsiniz. 

Yapılan son kampanya olan 0.49 faizlerle ihtiyaç kredisi kampanyasında banka müşterisi olan kişiler ve daha önceden bu bankadan kredi alıp düzenli ödeyen kişilere 0.49 faizlerle kredi verileceği açıklandı. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Başvuru yapmak için bireysel müşteri olmanız gerekiyor. Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak sizlerde 0.49 faizlerle ihtiyaç kredisi alabileceksiniz. Bu kredileri alacak kişiler son dakika haberi ile Ziraat Bankası internet sitesi ve banka üzerinden başvuru yapabileceklerdir. 

Başvuru 

Ziraat Bankası 0.49 faizlerle ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler başvurularını bankanın resmi internet sitesi olan ziraatbank.com.tr adresinden yapacaklardır. Banka kredi başvurusu yaptığınızda 049 faizlerle ihtiyaç kredisi alacaklardır. BU şekilde yapılacak başvuruda bu faiz oranı ile kredi alacak kişiler en fazla 10.000 TL'ye kadar işlem yapabileceklerdir. 

emekliye-20000-tl-odeme-verilecek-ziraat-bankasi-vakifbank-ve-halkbank-ilk-olarak-onculuk-yapac

Başvuru yaparak 10.000 TL üzerinde kredi alacak kişiler ise banka şubelerine gitmeden kredilerini internet bankacılığını kullanarak alabilir ve bankanın güncel faizlerinden yararlanabilir. Ziraat Bankası 10.000 TL'ye kadar verdiği tüm kredilerde başvuru yaparak işlem yapacak olan kişilere ise 3 ay erteleme imkanı sağlamaktadır.

Emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak hemen kredi başvurusunda bulunabileceklerdir. Ayrıca kredi notu uygun olan kişiler bu bankadan sadece ihtiyaç kredisi değil konut kredisi ve taşıt kredisi gibi yüksek limitli krediler içinde başvuru yapabileceklerdir.