Dikkat, Ziraat Bank kartınız varsa bu haberi mutlaka okumalısınız. Ziraat Bankası resmi internet sitesinde bir açıklama yaptı.

Dikkat, Ziraat Bank kartınız varsa bu haberi mutlaka okumalısınız. Ziraat Bankası resmi internet sitesinde bir açıklama yaptı. Ziraat Bankası resmi internet sitesinde, 20 Mart 2022 tarihine kadar Jumbo Store'da 2-7 taksitli işlem için banka kartı kredi kartı fonksiyonu ile +3 taksit imkânı sunulacağını duyurdu.

Kampanya Şartları

Kampanya kapsamında kart sahiplerine 2-7 taksite +3 taksit seçeneği sunulacak. Promosyondan faydalanmak için işlem sırasında satış temsilcilerine ve taksit isteğinizi hatırlatmanız avantajlıdır. Artı taksit kampanyaları, Bankkart'ın kredi kartı özelliklerini kullanan Bankkart Yetkili Üye İşyerlerinde 2-7 taksit arasındaki işlemler için geçerlidir. Kampanyadan Bankkart ve Bankkart Başak kart sahipleri taksitli ödeme yapabilirler. Özel teklif işleminin detayları dekontta bulunacaktır. Seçilen + taksit koşulları değişmeyecektir. Toplam ödeme sayısı, ilgili sektör için yasal düzenlemelerle belirlenen ödeme sayısını aşamaz. Kişisel kartlar  için maksimum taksit sayısı yasalara göre değişebilir. TC Ziraat Bankası A.Ş. Kampanya şartlarını değiştirme veya askıya alma hakkı bulunur.

Ziraat Başakkart Nedir?

ziraat-bankasi-1

Ziraat Bankası'nın sunduğu Başakkart ile tarımsal ve hayvansal ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamanızı sağlar. Tarım ve hayvancılığı destekleyen bankaların sayısı son yıllarda önemli ölçüde artmıştır. Bu sektörü canlandırmak ve bu sektördeki insanların ihtiyaçlarını daha avantajlı bir şekilde karşılamak için bankalar arasında rekabet oluşmaya başlamıştır.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Türkiye'nin en büyük sermayeli kamu bankası olan Ziraat Bankası, tarım ve hayvancılık sektörlerine en büyük desteği sağlayan banka arasındadır. Ziraat Bankası Başakkart sayesinde, sektördeki insanların gübre, tohum, tarım araç ve gereçleri, zirai ilaçlar, hayvan yemi ve veterinerlik hizmetleri gibi çok çeşitli alanlarda ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayan Başakkart adını verdiği böyle bir hizmeti hayata geçirerek kolaylık sağlamıştır.

Başakkart Ne İşe Yarar?

POS cihazı bulunan mağazalarda Başakkart'ınızı kullanamazsınız ve Başakkart'ı kredi kartı değildir. Bu kart sadece Ziraat Bankası ile anlaşmalı tarım ve hayvancılık ürünleri satışı yapan işletmelerde geçerlidir. Başakkart ile günlük belirlenen tutarda nakit de çekebilirsiniz. Başakkart için başvuracağınız limitler genellikle gelir oranlarınızla doğru orantılıdır. Kartın limiti 1.000 TL ile 10.000 TL arasındadır. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri'ni arayarak Başakkart'a  başvurabilirsiniz.