Gündem

Zanlıları kapıda karşılayan polis amiri hakkında karar verildi

İstanbul, Pendik’te yaşanan ve içinde hamile bir kadının olduğu araca önce saldıran sonrasında ise aracın üstüne binerek zıplayan zanlılar bugün haklarındaki şikayetten dolayı polis kararkoluna ifade vermeye geldi.

VATANDAŞLARIN TEPKİSİNİ ÇEKTİ

Meydana gelen olay sosyal medyada paylaşılınca herkesin dikkatini çekmiş ve vatandaşlar olayı gerçekleştiren şüphelilere tepki göstermişti. Yapılan araştırmalar sonucunda şüphelilerin Seydi oğlu Baklavaları’nın ortakları olduğu tespit edilmesinin ardından bugün ifade vermek için polis merkezine davet edildiler. Polis merkezine gelen Seydi oğlu Baklavaları’nın ortakları Hasan Sel ve Hüseyin Sel’i polis amirinin kapıda karşılaması vatandaşların daha fazla tepkisine neden oldu.

POLİS AMİRİ GÖREVDEN ALINDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü bugün meydana gelen olay hakkında bir açıklama yaparak, şüphelileri kapıda karşılayıp elini sıkan polis amirinin görevden alındığını açıkladı.

İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yapılan açıklamada” Pendik Fevzi Çakmak Mahallesi D-100 Karayolu üzerinde meydana gelen olayın şüphelilerin polis merkezi amirliğine girişi anında basına yansıyan görüntülerle ile ilgili olarak; Pendik Şehit Adil Gözalıcı Polis Merkezi Amiri görevinden alınarak hakkında idari soruşturma başlatılmıştır” ifadeleri kullanıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı