Yatırımcılar mevduat hesapları faiz oranlarını radarına almış durumda. İşte en yüksek faiz veren banka.

Yatırımcılar mevduat hesaplarına bankaların verdiği faiz oranlarını yakından takip ediyor. Elin de TL ve döviz olarak nakit bulunduran yatırımcılar veya altın olarak yatırımını değerlendiren vatandaşlar, hem kazanç elde etmek hemde ellerindeki mevduatları güvenle saklamak eğilimi içerisinde.

Bankalar Yarış İçinde

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Elindeki nakiti veya altını en güvenli olarak saklamak ve aynı zamanda da kar elde etmenin yolunu bankalarda mevduat hesabı açmak olduğunu düşünen kişiler sürekli olarak bankaların güncellemeler yaptığı mevduat faiz oranlarına kilitlenmiş durumda. Her banka özellikle TL ve altın yatırımları için kendi imkanları kapsamında yüksek faiz oranları sunarak potansiyel müşterilerin yatırımlarını kendilerine yapmasını hedefliyor.

Bu kapsamda Alternatif Bank’ta kendi mevduat hesabı faiz oranlarını belirlenmiş durumda. Avantajlı faiz oranı ile potansiyel müşterilerini bekleyen banka şu anda mevduat faiz oranı olarak ülkede en yüksek faiz imkanı sağlayan bankalardan birisi konumunda bulunuyor. Peki faiz oranından faydalanmak için belirtilen şartlar neler?

Kampanyanın Özellikleri

Banka öncelikle bir VOV hesabı açmanızı sağlayarak bu hesap bünyesinde bazaı avantajlı teklifler sunuyor. Bu Avantajlardan birisi ise yüzde 19.75 tanışma faizi olarak tanımlanıyor.

4 bin TL ile 2 milyon TL arasındaki tutarlarda yatırım yapan VOV hesabı sahibi müşterilerine verilen yüzde 19.75 oranındaki faiz, USD ve EUR para birimleri için 200 bin üst limit ve 3 bin alt limit olarak belirmiş durumda. Elinde altın olarak mevduat bulunduran vatandaşlar eğer bankaya bu mevduatlarını yatırmak isterler ise minimum miktar olarak 230gr maksimum olarak 2000gr şekline limitler belirlenmiş durumda. Bir kez faydalanılan avantajlı hoşgeldin faiz oranı ikinci kez tekrarlanamıyor. Belirli bir süre için geçerli avantajlı hoş geldin faizi süre tamamlandıktan sonra yerini standart faiz oranına bırakıyor.

500 TL Nakit İadesi

Ayrıca banka, VOV hesabına bağlı olan banka kartı ile yapılan tüm harcamalarında harcama tutarının yüzde 10’unu iade ediyor. Bu kampanyanın da üst limiti 500 TL olarak belirlenmiş durumda.