Çocuğunuz olsun ya da olmasın sizin de ezbere bildiğiniz bir şarkı o ve artık eminiz ki herkesin dinlediği ve izlediği bir video.

Kasım 2020'de tüm zamanların en çok izlenen YouTube videosu olan Baby Shark, bir ilke daha imza attı. Hepimizin diline dönem dönem halen düşen Baby Shark, rekor kırarak YouTube'da 10 milyar görüntülemeyi aşan ilk video oldu.

Baby Shark, 10 milyar görüntülenme ile YouTube'a giren her ziyaretçinin en az bir kez karşılaştığı bir video olmuş durumda.

Sadece çocuklar tarafından değil, büyüklerin bile yoğun ilgi gösterdiği video sosyal medyada da sık sık paylaşılmaya devam ediyor.

That Baby Shark Video Has Become The Most Watched YouTube Video - Music Feeds

Baby Shark, YouTube'da 10 milyar görüntülemeyi aşan ilk YouTube videosu olmayı başararak, bir rekora daha aldı ancak öncesinde de internet dünyasında fenomen olan video, Kasım 2020'de de tüm zamanların en çok izlenen YouTube videosu unvanını kazanarak rekor kırmıştı.

Özellikle çocukların dilinden düşmeyen, tabletlerinde sürekli acil durum videosu olarak da kullanılan videonun başarısı sosyal medyada ayrıca gündem oldu.

Baby Shark videosunu ise tabi ki YouTube'da en çok izlenen ikinci video olan Luis Fonsi'nin Despacito şarkısı, 7.70 milyar görüntüleme ile izliyor.