Magazin

Yol Arkadaşım Filminin Galası Büyük İlgi Altında Yapıldı!

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) mutfak ekibinden yetişen, usta yazar ve oyuncu Yılmaz Erdoğan’nın öğrencileri olan Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak beraber başrolünü paylaştığı ve Türk seyircisi tarafından merakla beklenen Yol Arkadaşım adlı film’in galası yapıldı.

Önce ki dönemlerde yapım ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı tiyatro ekibiyle kendi yazdıkları skeçler ile tiyatro yapan ve bunu ekranlara sunun BKM ekibi. Ekranlarda geçirdikleri uzun dönemden sonra hocaları Yılmaz Erdoğan’dan tam not alarak televizyon hayatlarına başka projeler ile devam ettiler.

Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin en sevilen üyelerinden olan Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenerler birlikteliklerini daha sonralarda da bozmayarak ekranlara ‘3 Adam’ adlı talk show programıyla sıkıca tutundular.

Tiyatrodan sonra da yazarlık ve oyunculuk hayatlarından kopmayan ekip bir çok sinema ve dizi projelerinde rol alarak aldıkları eğitimi ilerlettiler.

Son dönemlerde çekecekleri yeni film Yol Arkadaşım Adlı proje ile gündeme gelen ekip de film oyuncuları arasında Eser Yenerlerin olmayışı şaşkınlık yaratmıştı.

Haklarında 3 Adam dağılıyor gibi dedikodular çıkan ekip oyuncularından Eser Yenerler galada kendisine yöneltilen bu dedikodular hakkında soruları yalanlayarak aralarının bozulmaya çalıştırıldığını söyledi.

Vizyona girecek olan Yol Arkadaşım filminin konusu ise şöyle;

Onur başarısız bir ilaç mümessilidir. Kurban Bayramı’na üç gün kala üç hedefi vardır; Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref’e rağmen başarmak. Onur, hedeflerini gerçekleştirmek için bir telefon uygulamasıyla tanıştığı ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Şeref ile birlikte eğlence ve macera dolu bir yolculuğa çıkar. 

Filmin yönetmenliğini ise usta yönetmen koltuğunda ise Berdan Güzel oturmakta.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı