Spor

Yoğun Bakımda Koronavirüs Tedavisi Gören Rüştü Reçber'den İyi Haber Geldi

Türk milli takımının tarihe geçmiş başarılı kalecilerinden Rüştü Reçber’in koronavirüsü yenerek taburcu olduğu bildirildi. Ağır bir tedavi süreci geçiren eski file bekçisi tedbiren izolosyon altında olacak.

Eşi Işıl Treçber tarafından bir süre önce koronavirüs testi pozitif olduğu ve tedavi altına alındığı açıklanan Rüştü Reçber’den sevindirici haber geldi. Rüştü Reçber’in ağır geçen tedavi süreci son buldu ve iyileşerek hastaneden taburcu edildi.

Rüştü Reçber için eski takımı Barcelona bir süre önce açıklama yapmış ve eski milli kalecinin durumunun ağır olduğu ifade edilmişti. Yoğun bakımda tedavi gören Rüştü Reçber, ölümcül salgın koronavirüsü yenmeyi başardı.

Koronavirüsten tamamen kurtulan Rüştü Reçber, 10 günlük tedavi sürecinin ardından taburcu edilerek evine gönderildi. İzolasyonda kalmaya devam edecek olan Rüştü Reçber evine ziyaretçi kabul etmeyecek. Aralıklı olarak kontrole gidecek olan Rüştü Reçber’in hastalıktan kurtulması sebebiyle hayranları derin bir oh çetiler.

Antalyaspor, Fenerbahçe, Barcelona ve Türk Milli Takımı’nda uzun yıllar futbol oynayan Rüştü Reçber, Türk futbolunun en kariyer sahibi futbolcular arasında yer alıyor. Rüştü Reçber, Türkiye’nin dünya 3. olduğu 2002 Dünya Kupası’nda sağlanan başarının mimarlarından birisiydi.

Tumhaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı