Oyuncu Sevda Erginci ile Yılmaz Kunt uzun zamandır aşk yaşıyordu. İkilinin genellikle kameralardan uzak bir aşk hayatı seçmeleri oldukça takdir edilirken ikili en son Bodrum'da tatilde görülmüştü. Birbirlerine çok yakıştırılan ve artık evlilik hazırlıkları yaptıkları iddia edilen ikili şok bir şekilde ayrıldı. 

Yılmaz Kunt'un güzel oyuncuyu aldattığı sosyal medyada çarşaf çarşaf yayınlandı. Sosyal medyada ihanete dair mesajlar yayınlandı. 

İHANET MESAJLARI ORTAYA ÇIKTI

2-26

Avukat olduğu öğrenilen Seray Öztürk isimli genç kadının sosyal medya hesabı üzerinden genç oyuncu ile olan tüm mesajlaşmalarını yayınlayarak ifşa ettiği öğrenildi. İfşa mesajlarını paylaşırken 'Evlilik yolunda olduğunu öğrendim. Bu sırada başka bir kadınla nişanlıyken hangi akılla benimle görüşmek için çaba gösteriyorsun. Bu kadına karşı başka bir şiddet. Beni başkasıyla birlikteyken idare edemezsin' ifadelerini kullandı. 

ÖZEL MESAJLARININ HACKLENDİĞİNİ SÖYLEDİ!

Avukat Seray Öztürk tüm mesajları ifşa ettikten sonra gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medya hesabı üzerinden konu hakkında bir açıklamada bulundu. Bir süre sonra pek çok yorum ve mesaj aldığını ifade ederken hesabının tanımadığı kişiler tarafından hacklendiğini ve bu süreç içerisinde tüm mesajlarının da ifşa edildiğini açıkladı. 

Özel mesajlarının bu şekilde ortaya çıkarılmasından ve kendi adının bu olay ile anılmasından dolayı çok üzgün olduğunu ifade ederken hesabını ele geçirenlerin bulunması için yasal yollara başvurarak hakkını arayacağı da belirlendi. Olayın ortaya çıkmasının ardından Yılmaz Kunt ve Sevda Erginci sosyal medya hesaplarından birbirlerini sildiler. Bu hamle ikilinin ayrıldığı ve evlilik yolunda giden bir ilişkinin bittiği yönünde yorumlandı.