Bir dönem TRT'de yayınlanan ve kültlere adını yazdıran Yedi Numara dizisi yeniden çekiliyor! Yedi Numara dizisi yeni bölümüyle hangi kanalda yayınlanacak?

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Türkiye'nin uçuşta olduğu 2000'li yılların başında çekilen ve kültlere adını yazdıran Yedi Numara dizisi yeniden mi çekilecek?

İddialara göre bri döneme damga vuran ve televizyon tarihinde kültlere adını yazdıran fenomen dizi Yedi Numara yerli bir dijital platform için yeniden çekilecek.

2000 yılında yayınlanan ve 2003 yılında son bulan TRT 1'in kült dizilerinden Yedi Numara yıllar sonra yeniden mi çekilecek?

Acun Ilıcalı'nın Exxen adlı dijital platformunda daha önce Sihirli Annem ve Leyla ile Mecnun dizileri yeniden çekilmişti. Şimdi ise Yedi Numara dizisi için bu görüşmeler sürüyor. 

Dizinin Haydar'ı Okan Selvi bu iddiaları için "Yedi Numara'nın yeniden çekilmesini tabi isterim ama bu çok riskli. 20 yıl önce tutmuş bir projeyi 20 yıl sonra çekmeye kalkmak çok zor." diyerek artık tercihlerin zevklerin eskisi gibi olmadığını söyledi.

Yedi Numara dizisinde üniversite eğitimi almak için ülkenin çeşitli şehirlerinden yörelerden gelmiş 4 şehirli kız ile 2 taşralı erkek öğrenci ve 1 taşralı işsizin hiç çocukları olmamış Vahit ile Zeliha çiftinin yanına yerleşmesiyle ortaya çıkan sosyal ve kültürel çatışma ve komik duruma değiniliyordu.

Dizinin başrolünde Engin Alkan, Şebnem Sönmez, Nuray Uslu, Volkan Girgin,  Gülden Güney, Ayça Mutlugil, Okan Selvi, Tuba Erdem, Olgun Şimşek gibi oyuncular yer alıyordu.