Geçtiğimiz aylarda Gökhan Göz ile olaylı bir ayrılık yaşayan Gülşah Saraçoğlu'nun ünlü bir şarkıcı ile yasak aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. 2 sayfanın haberine göre Gülşah Saraçoğlu Deha Bilimlier ile aşk yaşıyor. Aslı Bilimlier’le mutlu bir evliliği olan ve 3 çocuk babası Deha Bilimler şok haberin ardından sessizliğini bozdu. Ünlü şarkıcı 2 Sayfa programına önemli açıklamalar yaptı.

GECEYİ BERABER GEÇİRDİKLERİ İDDİA EDİLDİ

Habere göre, Gülşah Saraçoğlu geçtiğimiz akşamlarda arkadaşları ile beraber Deha Bilimlier’i dinlemeye gitti. Deha Bilimlier gecenin ilerleyen saatlerinde Gülşah Saraçoğlu'nun sahneye davet etti ve ikili birlikte şarkı seslendirdi. Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier’in program bitiminde Mekandan ayrı ayrı ayrıldıkları ancak sonrasından Gülşah Saraçoğlu'nun evinde bir araya geldikleri öne sürüldü. Bu olay sonrasında Deha Bilimler’in eşi Aslı Bilimler’in evi terk ettiği iddia edildi.

yilin-son-yasak-ask-bombasi-patladi-gulsah-saracoglunun-evli-sarkici-ile-geceyi-gecirdigi-iddia-2-1

DEHA BİLİMLİER SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Aslı Bilimlier ile mutlu bir evliliği olan ve 3 çocuk babası Deha Bilimlier şoke eden bu iddialar sonrasında 2 Sayfa programına konuştu. Ünlü şarkıcı açıklamasında, “20 yıldır sahne yapıyorum üç çocuğum var evliyim. Benim bu taraklarda bezim olmadığını biliyorsunuz. Çok çirkin bir Haber, haber böyle değildi daha başka bir hikaye vardı gün geçtikçe değişti. Gülşah benim arkadaşım bu çok çirkin bir şey, benim üç çocuğum var kim yaptıysa Allah’ından bulsun. Bu iddiayı yaratanların Gülşah ile problemi olan birileri olabilir, benim kimseyle problemim yok. Kimseyi telefonla arayıp, ‘eşim duymasın’ demedim. Böyle bir şey yok… Eşim de Gülşah’ı tanıyor, onunla da konuştuk. Eşim aldırmıyor bu iddiaları, ama az biraz tahmin ediyorum neden çıktığını… Burada bir komplo var ama ortaya çıkaracağım. Sahne dışında Gülşah’ı hiç görmedim, dışarıda bir araya gelmedim. Beni izlemeye gelen birisi… Eşim beni çok iyi bilir, tavrımı çok iyi biliyor… Gülşah geldiği gün benim sahneme çıktı, ona mikrofon uzattım onu yanlış anlayan birisi belki öyle bir haber yapmak istedi. Bu dedikodular; Gülşah beni izlemeye geldikten bir hafta sonra yayıldı. Bu çirkin bir saldırı, bir fotoğraf varsa yayınlasınlar. Öyle bir şey yok… “ dedi.