Hande Doğandemir ve Onur Tuna Arasında aşk olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Şu sıralar Annemizi Saklarken dizisinde başrolde olan Hande Doğandemir'in Mahkum dizisinde başrolü oynayan Onur Tuna ile birlikte olduğu öne sürülüyor. Genç oyuncuların hayranları ise sosyal medyada Hande Doğandemir ve Onur Tuna sevgili mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki Hande Doğandemir ve Onur Tuna aşk mı yaşıyor?

Hande Doğandemir ve Onur Tuna sevgili mi, aşk mı yaşıyor?

Hande Doğandemir ve Onur Tuna'nın yaklaşık 2 haftadan bu yana sevgili olduğu iddia ediliyor. Çiftin yakın çevrelerinden gelen bilgilere göre ikisinin de çok mutlu olduğu öğrenildi. Ayrıca Zekeriyaköy ve Cihangir'de de yakın arkadaşları ile sık sık eğlencelere katıldıkları ve birlikte görüntü vermekten çekinmedikleri de öne sürülüyor.

Magazin kulislerinde dolaşan bu iddiaları doğrulayan ilk paylaşım ise Hande Doğandemir’den geldi. Genç oyuncu önceki gün sosyal medya hesabından paylaştığı bir Fotoğrafla telefonun arkasında bulunan kişiyi gizlemedi. Telefonun arkasındaki fotoğrafta görünen kişinin ise Onur Tuna olduğu öne sürüldü.

yilin-ilk-ask-bombasi-geldi-hande-dogandemir-ve-onur-tuna-sevgili-mi-ask-mi-yasiyor-2

Aşk iddialarına açıklama yapılmadı

Ünlü çiftin yakın çevreleri ikisinin de çok mutlu olduğunu söylerken İki ünlü oyuncudan da şu ana kadar aşk iddialarına ilişkin bir açıklama yapılmadı. Güzel oyuncu Hande Doğandemir daha önce Mert Fırat ile yaşadığı aşkla uzun süre konuşulmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise Hande Doğandemir'in kendisinden 6 yaş küçük oyuncu Yağızcan Konyalı ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü.