Yılbaşı’nın gelmesi ile beraber televizyon ekranlarında yayınlanan bazı dizilerde tatil yapacak. Ara verecek olan diziler tek tek açıklanmaya başlandı. Bazı diziler 1 haftalık tatile çıkarken bazıları ise yılbaşı tatilini 2 hafta olarak belirledi. Peki hangi diziler yılbaşı arası verecek? Yılbaşında hangi diziler yayınlanmayacak?

2022 YILBAŞINDA ARA VERECEK DİZİLER

Yılbaşı’nda ara veren diziler 2022 yılı için izleyiciler tarafından merak ediliyor. Birçok kanalda yayınlanan diziler peş peşe ara açıklaması yaptı. Yılbaşı arası verecek olan diziler şöyle;

Alparslan Büyük Selçuklu: TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu son bölümü ile 27 Aralık Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Dizinin bir sonraki yeni bölümü ise 1 haftalık aranın ardından 10 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak.

Barbaros Akdeniz'in Kılıcı: Yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer alan Barbaros Akdeniz'in kılıcı dizisi de bir haftalık yılbaşı arasına giriyor. Barbaros Akdeniz'in kılıcı yeni bölümü ile 13 Ocak'ta ekranda olacak.

Yasak Elma: FOX TV'nin Entrika dolu dizisi yasak elma ise yılbaşı Arasında 2 Hafta olarak belirledi. 27 Aralık Pazartesi günü ekrana gelen bölümünün ardından yasak Elma yeni bölüm 17 Ocak'ta izleyici ile buluşacak.

Üç Kuruş: Show TV'de güçlü oyuncu kadrosu ile fırtına gibi Esen dizi Üç Kuruş da yılbaşı arası yapacak. 27 Aralık Pazartesi akşamı 9 bölümü ile ekrana gelecek dizinin 10. bölümü 10 Ocak 2022 tarihinde yayınlanacak. Yani üç kuruş dizisi 2 haftalık bir aranın ardından ekrana geri dönecek.

Kaderimin Oyunu: Yeni dizi Kaderimin Oyunu bir hafta ara veren diziler arasında. Yılbaşı haftasında ekranda olmayacak Dizi yeni yılda yeniden ekrana gelmeye başlayacak.

Destan: Ebru Şahin ve edip tepelinin başrollerini paylaştığı ATV’nin yeni dizisi destan ise yeni bölümü ile 11 Ocak 2022 de ekranlarda olacak.

Evlilik Hakkında Her Şey: Geniş oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicileri ekran başına kilitleyen evlilik hakkında her şey bir hafta ara veriyor. 28 Aralık tarihinde yeni bölümü ile ekranlarda olacak olan dizi bir haftalık aranın ardından yeniden ekrana dönecek.

Masumlar Apartmanı: TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi mahdumlar Apartmanı da bir hafta ara verecek. 28 Aralık günü ekranlarda olacak olan dizinin yeni bölümü 4 Ocak 2022 de yayınlanacak.

Kuruluş Osman: Atv'nin sevilen dizisi kuruluş Osman'da 29 Aralık çarşamba akşamı ekranlara gelen yeni bölümün ardından bir hafta ara verecek ve 12 Ocak 2022 gecesi yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak.

Sadakatsiz: Yılbaşı arası verecek olan diğer bir dizi ise Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizisi oldu. Sadakatsiz 29 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünün ardından 2 haftalık bir ara verecek ve 13 Ocak'ta yeniden izleyiciyle buluşacak.