Yaşam

Yılan yakalayıcısı meşhur oldu! İtfaiye yerine onu arıyorlar!

Kayseri’nin Sarıoğlan ilçesindeki  Şenyurt Mahallesi’nde ikamet eden Aytekin Bozok, evinde tadilat esnasında yılan görmesiyle şok oldu. Aytekin Bozok, yılanı görmesinin ardından itfaiye yerine daha öncesinde televizyondan izlediği, otomobilden elleriyle yılan çıkararak yakalayan İsmail Kara’yı arayarak, yardım istedi. Bozok’un yardımına koşan Kara, evin bir odasında yılanı bulup elleriyle yakalayarak doğaya bıraktı.

ELİYLE YILAN YAKALAYAN ADAM MEŞHUR OLDU!

Yılanı görünce ne yapacağını şaşıran Aytekin Bozok, “Yılanı görünce birden elim, ayağım boşaldı. İsmail Kara’nın daha önce yılan eliyle yakaladığını televizyonda görmüştüm. Bu yüzden itfaiye yerine onu aradım. Komşularımın yardımıyla telefon numarasını buldum, yardım istedim. O da gelerek evimizde bulunan yılanı çıkardı” dedi.

HAYVANLAR SEVİLDİĞİNİ ANLAYINCA ZARAR VERMEZ!

Otomobilden yılanı çıkardıktan sonra meşhur olduğunu dile getiren İsmail Kara ise, “Daha önce bir kaç kişinin daha evine gittim; ama yılan kendiliğinden çıktı. Araçtan çıkardığım yılandan sonra, bu ikinci işim. Bu yakaladığım yılan zehirli. Hayvanlar sevildiğini anlayınca insanlara zarar vermez” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı