Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer alacağı ve fragmanları dahi çıkan Süslü Korkuluk dizisinin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi!

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer alacağı Süslü Korkuluk dizisindeki şansızlık bitmiyor! Kara bulutlar diziyi bırakmıyor!

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Önce TV8 dizisi olarak yolan çıkan başrolünde uzun zamandır ekranlardan uzak kalan Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Süslü Korkuluk dizisi tanıtım fragmanları döner dönmez TV8 ile yapım şirketi arasında anlaşmazlık yaşandı. Dizi apart topar TV8'in yayın listesinden çıkarıldı.

OGM Pictures sahibi Onur Güvenatam diziyi apar topar dijital platformlara götürdü ve Netflix ile anlaştı.

Dizi için kriz çözlüdü derken bu sadece başlangıç oldu! Dizide Çağatay Ulusoy'un partneri olarak Alina Boz ile anlaşılmıştı. Ancak dizinin dijitale geçiş yapmasıyla başlayan serüven devam etti ve Alina Boz diziden ayrıldı.

Oyuncudeğişikliği ile Alina Boz'un yerine Esra Bilgiç'i ile anlaşıldı. Ancak dizideki lanet devam etti ve Esra Bilgiç'de yapımcı ile anlaşamayarak diziden ayrıldığını açıkladı.

Son gelen haberlerde Sülü Korkuluk dizisi iptal oldu! Bu dizi çekilemeyecek diyenler haklı çıktı!

Süslü Korkuluk dizisinin bu sefer de adı değişti! Süslü Korkuluk dizisinin adı Terzi oldu! Bakalım lanet dizini isminde miymiş?