Fox Tv'nin sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'de Yıldırım'ın ölümü damga vurdu. Yiğit Kirazcı diziden ayrıldı. Kirazcı'nın oyunculuğu alkış alırken dizideki ölüm sahnesi seyirciyi derinden sarstı.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı, Sarp Akkaya, Gökçe Eyüboğlu gibi oyuncuların yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin son bölümünde Yıldırım'ın ölüm sahnesi göz yaşlarını sel yaptı.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım ölerek diziye veda etti. Yiğit Kirazcı'nın diziden çıkması tepki aldı. Evlilik Hakkında Her Şey dizinde Yiğit Kirazcı oyunculuğu ile seyirciyi etikilemeyi başardı. 

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin bugün yayınlanan son bölümünde Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı diziye veda etti. Dizinin sevilen başrol karakterinin diziden ayrılması ve AzYıl çiftinin bozulması tepki aldı. Hele ki Yıldırım'ın ölüm sahnesi yürekleri dağladı. 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım'ın ölüm şekli seyirciyi gözyaşları içerisinde bıraktı. Yiğit Kirazcı'nın hayat verediği Yıldırım karakteri ekran başındaki izleyiciyi gözyaşlarına boğdu. 

Dizide Azra tarafından affedilmeyen Yıldırım şehri terh ederek Ankara'ya dönerken kaza geçirdi. Öncesinde Azra Yıldırım'ı durduracakken annesi Çolpan engel oldu. Daha sonra Azra, Yıldırım'ın evine gitti ancak evde bulamadı. Telefon ettiğinde araba kullanan Yıldırım sevinçle telefonu açtı. Azra ona gitmemesini söyledi. Yıldırım bu söz karşısında mutluluktan gözyaşlarına boğulurken telefonı düşürdü ve almaya çalışırken kaza yaptı. 

Sosyal medyada Evlilik Hakkında Her Şey dizisi izleyicileri "Çolpan ve Azra el birliğiyle öldürdü Yıldırım gibi karakterli birini" yorumunda bulunarak öfke kustu.

Yiğit Kirazcı'nın son bölümdeki oyunculuğu ise seyirciyi iyice hüzünlendirdi. Hem karkaterin harika bir şekilde karakterli olması üzerine de Kirazcı'nın etikili oyunculuğu izleyenleri ölüm sahnesinde derinden sarstı.