Mide küçültme ameliyatıyla 110 kilodan 52 kiloya düşen Kuruluş: Osman'ın yıldızı Yeşim Ceren Bozoğlu, son haliyle büyüledi. Peki Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Şu günlerde ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş: Osman'da Hazal Hatun karakteriyle hayranlarının karşısına çıkan Yeşim Ceren Bozoğlu, mide küçültme ameliyatı geçirdikten sonra bambaşka birine dönüştü. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar, güzel oyuncunun fit halinin yanı sıra yüzündeki değişimi de gözler önüne serdi. 

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun özellikle "Bunların hepsi aşktan" notuyla paylaştığı son fotoğrafı, adeta değişimin sembolü oldu. İşte o fotoğraf;

yeşim ceren bozoğlu 4

Peki mide küçültme ameliyatıyla 58 kilo verip 52 kiloya düşen Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Yeşim Ceren Bozoğlu daha önce kaç kiloydu? İşte ünlü oyuncuya dair bilinenler...

yeşim ceren bozoğlu 2

Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir?

Yeşim Ceren Bozoğlu 29 Temmuz 1974, Ankara doğumludur.

Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü mezunu olan Yeşim Ceren Bozoğlu, sanat yaşamına tiyatro ile başladı. Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirdi. Mezun olduğu yıl oynadığı tek kişilik “Kadınlar” adlı oyun ile Cumhuriyet Gazetesi ve Ayşegül Yüksel tarafından yılın genç kadın oyuncusu seçildi.

yeşim ceren bozoğlu 3

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Şehir Tiyatroları, Duru Tiyatro gibi topluluklarda yer alan sanatçı, yönetmenlik de yaptığı tiyatro oyunlarının yanı sıra çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol almaktadır.

Geniş Aile dizisinde Domuşuk Sevim karakterini canlandıran Bozoğlu’nun başrolünü oynadığı ve İpekyolu Film Festivali’nde “en iyi film “ödülünü kazanan, Türkiye’de bir ilk olan doğaçlama sinema filmi " Bahtıkara " da 21 Mayıs 2010 tarihinde vizyona girmişti.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

yeşim ceren bozoğlu kilolu hali

Yeşim Ceren Bozoğlu kaç kilo verdi?

Oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, canlandırması gereken rollerin de etkisiyle bir ara 110 kiloya kadar çıktı. Önce diyet programları ile kilo vermeye başladı, girdiği mide küçültme ameliyatının da yardımıyla 58 kilo verdi.