Bilindiği gibi bankalardan kredi kullanmak isteyen kişiler belirli bir kredi notu olması durumunda kredi onayı alabilmektedirler. 1600 Kredi Notu da yüksek limitli bir kredi notu olarak bilinmektedir. Kredi ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli yaparsınız bu şekilde bir onay almanız mümkündür. Eğer kredi notu sorgulaması yaptıysanız ve 1600 ve üzerinde bir kredi notunuz varsa vereceğimiz bankalar üzerinden en yüksek limitli hem kimlikle hem de düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilirsiniz.

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu

Kredi notu 1600 ve üzerinde olan müşteriler için en uygun bankalardan bir tanesi ING Bank olmaktadır. Bu banka özellikle kredi notuna göre düşük faiz oranları ile işlem yapmaktadır. Bu sebeple kredi kullanacağınız bankayı ING Bank olarak seçebilirsiniz. ING Bank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve bu bankada bir hesabınız varsa internet bankacılığına girerek size onaylanan krediyi hemen kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek buradan da kredi başvurusu yapmanız mümkündür. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra sizin hangi faiz oranları ile birlikte işlem yapacağınız da söyleyeceklerdir. Bankaya gitmeden kredi başvurusu en fazla 100 bin TL'ye kadar banka üzerinden de 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmanız mümkündür.

yeni-yil-geldi-3-banka-kampanya-yapti-banka-notu-yuksek-olan-olmayan-herkes-100000-tl-odeme-ala

Odeabank 1600 Kredi notuna ihtiyaç kredisi

Kredi notuna göre faiz oranı uygulayan bankalardan işlem yapmak istiyorsanız Odeabank üzerinden kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Odeabank müşterilerine düşük faizli kredileri kredi notu yüksek olması durumunda vermektedir. Size en yakın Odeabank şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile giderek kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Kredi başvurusu onay aldıktan sonra aynı gün içerisinde kredimizi kullanabilirsiniz. Eğer yüksek limitli kredi kullanmak istiyorsanız da banka sizlere 100 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlayacaktır. Ayrıca bu kredilerde borç kapatma kredisi olarak da işlem yapabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar alacağınız kredilerde ilk taksit ödemesini de 45 gün ertelemeli olarak kullanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu

Kredi notu 1600 ve üzerinde olan müşterilere Yapı Kredi Bankası da ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Müşterilere hızlı bir şekilde kredi onayı verilmektedir. Yapı Kredi Bankası üzerinden bir hesabınız varsa bu hesaba bağlı bir internet bankacılığı şifresi alarak hemen kredinizi mobil bankacılık üzerinden kullanabilirsiniz. Kredi kullanmak isteyen kişiler Yapı Kredi Bankası üzerinden ayrıca SMS atarak da başvuru yapabiliyor. Cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek buraya bireysel yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın ve aylık gelirinizi de yazarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu mesajı 4411 numarasına göndermeniz gerekiyor. Gönderim yaptıktan sonra banka sizlere sonuç verecek ve bu sonuca göre kredinizin onayını alacaksınız.