Yemin Dizisine Veda Eden Özge Yağız'dan Kuruluş Osman Süprizi!

Yemin dizisi ile adını duyuran genç oyuncu Özge Yağız, şok bir kararla diziden ayrıldığını duyurmuştu. Genç oyuncunun ekranlara döneceği yeni projesi belli oldu.

Yemin Dizisine Veda Eden Özge Yağız'dan Kuruluş Osman Süprizi!
21 Nisan 2020 - 16:34

Kanal 7 ekranlarında uzun zamandır günlük dizi olarak yayınlanan Yemin dizisinde izleyicileri üzen bir ayrılık yaşandı. Uzun zamandır dizide Reyhan karakterine hayat veren güzel oyuncu Özge Yağız, yaptığı bir sosyal medya paylaşımı ile diziden ayrıldığını açıklamıştı. Dizinin sezon finalinde yaşanan bu ayrılık sonrasında, güzel oyuncuya sevenleri tarafından pek çok mesaj gönderildi.

Özge Yağız’ın diziden neden ayrıldığı bilinmiyordu. Ortaya atılan iddialara göre yeni bir projeyle ekranlara geleceği düşünülüyordu. Ancak büyük ve hızlı bir dönüş yapacağı tahmin edilmiyordu. Genç oyuncunun anlaşmaya vardığı dizinin ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi olduğu belirlendi.

Güzel oyuncunun diziden ayrılma nedeni ise farklı projelerde yer almak istemesi ve oyunculuk hayatında yeni bir sayfa açma talebi üzerine gerçekleşmişti. Diziden ayrıldığı yönünde çıkan iddiaları doğrulamasının ardından, ekranlara nasıl bir proje ile döneceği büyük merak konusu olmuştu. Genç oyuncunun yeni dizisini duyan sevenleri büyük bir projeyle ekranlara dönecek olmasına çok heyecanlandılar.

Dizide nasıl bir karakter canlandıracağı ise henüz açıklanmadı. Genç oyuncudan da yeni projesi hakkında bir açıklama gelmedi. İlerleyen günlerde yeni rolüyle sevenlerinin karşısına çıkması bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum