Öz yeğeni Burcu Kabadayı Başoğlu ile bir ilişki yaşayarak skandal yaratan eski sunucu Murat Başoğlu, şimdi de Bodrum'u birbirine kattı. Başoğlu'nun, 4 ayrı suçtan hakim karşısına çıktığı öğrenildi.

Geçtiğimiz yıllarda öz yeğeni urcu Kabadayı Başoğlu ile teknede uygunsuz görüntüler sergileyen ve aralarında ensest ilişki olduğu öne sürülen eski sunucu Murat Başoğlu'nun skandalları bitmek bilmedi. Yaşadığı skandal ilişkiden dolayı istenmeyen adam ilan edilen eski sunucu şimdi de Bodrum’u karıştırdı. 

murat başoğlu

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Eski eşi Hande Bermek'e tehditler savuran ve Bermek'in arkadaşına saldıran Başoğlu'nun 4 ayrı suçtan hakim karşısına çıktığı bildirildi. Hande Bermek'i ölümle tehdit etme ve darp suçlamasıyla ilk önce gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan Murat Başoğlu'nun 'Hayasızca hakaret'ten yargılanmasına devam ediliyordu.

murat başoğlu hande bermek

Hakkında açılan 4 ayrı suçlamadan hakim karşısına çıkarılan Murat Başoğlu'nun davası Bodrum 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Mahkeme heyeti, eski sunucu Başoğlu hakkında, gece vakti konut dokunulmazlığını ihlal, basit yaralama, tehdit ve hakaret suçlamalarından hüküm verdi. Toplamda 412 gün hapis cezasına çarptırılan eski sunucunun cezası 28 bin 760 lira para cezasına çevrildi.