Dizi Magazin

Yaz Dizilerinden İlk Veda Geldi! ATV’nin Yeni Başlayan Dizisi Finale Gidiyor!

Yaz Dizilerinden İlk Veda Geldi! ATV’nin Yeni Başlayan Dizisi Finale Gidiyor! haberi...

TV kanalları zor bir sezonun ardından yaz aylarında, izleyicilerini asla dizisiz bırakmıyor. Yaz dizileri, öncelikli olarak romantik komedi içerikleri ile Haziran ayından bu yana ekranlarda. 4-5 bölüm geride kalan dizilerin reytingleri yavaş yavaş kaderini belirlemeye başlıyor!

Düşük reytingler nedeniyle ekranda kalması zor olan diziler bulunuyor. Bu dizilerin maliyetleri yetmediği için yavaş yavaş ekrana veda ediyor! Zaten yaz ekranları için çok fazla seçenek yok ama bir süre sonra kanallar iddialarını devam ettiremiyor. Bütçe sorunu yaratan dizilere bu nedenle veda ediliyor.

Atv, yaz döneminde çeşitli işleri ekrana taşıyan bir kanal haline geldi. Sevmek Zamanı, Gül Masalı ve İçimizdeki Ateş  dizileri diğer kanallardaki dizilere rakip  olarak ekrana geliyor. Şimdilik  İçimizdeki Ateş ve Gül Masalı dizisi izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Fakat Sevmek Zamanı dizisi için final verildi!

Son Bölümü İle Ekranlarda!

Başrollerini İlhan Şen ve Deniz Işın’ın paylaştığı dizi tanıtımıyla dikkat çekti. Pazartesi akşamı ekrana gelen dizi beklenen ilgiyi göremedi. Düşük reytingli dizi için, ATV finalini verdi. 18 Temmuz’da yayınlanacak dizinin 5. bölümüyle “Sevmek Zamanı” dizisi ekrandan ayrılıyor. İlhan Şen, geçen yaz Aşk Mantık İntikam dizisinde Burcu Özberk ile birlikte rol almıştı. Romantik komedideki  performansıyla Şen, herkes tarafından sevildi. Dizi, reytingleri iyi olunca devam etti. Fakat bu defa tahminler boşa çıktı!

Deniz Işın, televizyon dizisi Sefirin Kızı ile başarı yakaladı. Oyuncu başarılı performansıyla herkesin dikkatini çekti. Ancak Sevmek Zamanı dizisi beklenen reytinge ulaşamadı. Bu nedenle, kanal finalini verdi. Yaz sezonunda ekrana veda eden ilk ATV dizisi oldu!

Firuze ve Kağan’ın bitmeyen aşkı için diziyi sevenler bu karardan memnun değil! Sevmek Zamanı’na  şans verilmesine inanıyorlar. Yine de gelen eleştiriler, kararı değiştiremedi! Diziyi sevenler, İlhan Şen ve Deniz Işın arasındaki uyumu sevmişlerdi.  Dizinin ekrana veda etmesi, izleyecileri üzen bir durum oldu…

Sevmek Zamanı Dizisinin Oyuncuları

Deniz Işın, İlhan Şen, Toprak Can Adıgüzel, Serenay Aktaş, Nimet İyigün, Çağdaş Onur Öztürk, Onur Gözeten, Beran Soysal, Muttalip Müjdeci, Derya Pınar Ak, Ozan Yiğit, Zeynep Oymak gibi oyuncular yer alıyor.