Yavuz Bingöl'ü Yıkan Ölüm Haberi! Annesinin Tedavisi İçin Hayatını Adayan Yavuz Bingöl'e Acı Haber Kız Kardeşinden Geldi!

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl bugün aldığı ölüm haberi ile adeta yıkıldı. Annesinin rahatsızlığı nedeniyle zor günler yaşayan Yavuz Bingöl bugün kız kardeşi Fatma Efsun Pul'u amansız bir hastalığa kurban verdi. Yavuz Bingöl kimdir?

Yavuz Bingöl'ü Yıkan Ölüm Haberi! Annesinin Tedavisi İçin Hayatını Adayan Yavuz Bingöl'e Acı Haber Kız Kardeşinden Geldi!
13 Ekim 2020 - 19:00

Türkiye'nin ünlü sanatçılarından olan Yavuz Bingöl'e bugün kara bir haber verildi. Ünlü türkücü uzun bir süredir kanser tedavisi gören ve oldukça zor günler geçiren kız kardeşi Fatma Efsun Pul'un ölüm haberi ile yıkıldı.

YAVUZ BİNGÖL'Ü YIKAN ÖLÜM HABERİ

Annesinin alzheimer hastalığı nedeniyle çok zor bir süreç geçiren Yavuz Bingöl iş hayatını tamamen aksatarak ailesinin sağlık durumu için tüm vaktini harcıyordu. Ancak hem annesinin rahatsızlığı hem de kız kardeşinin amansız hastalığı ünlü türkücüyü oldukça yordu.

Sıkıntılı bir süreci yaşamak zorunda kalan Yavuz Bingöl'e yıkıcı darbe ise bugün aldığı bir haber oldu. Tedavisine hastanede devam edilen ve sık sık kız kardeşinin yanına giden Yavuz Bingöl'e kardeşi Fatma Efsun Pul'un vefat ettiği haberi verildi.ÜZÜNTÜSÜNÜ KİMSEYLE PAYLAŞAMADI!Kız kardeşinin vefatı ile büyük bir üzüntü yaşayan Yavuz Bingöl'ün yaşadığı acıyı alzheimer olan annesi ile paylaşamaması da çok dokundu. Ünlü şarkıcı kızının öldüğünden haberi olmayan annesine üzülürken diğer yandan da kız kardeşini kaybetmenin hüznünü tek başına karşılamak zorunda kaldı.

TRT'den emekli olduğu öğrenilen 51 yaşındaki Fatma Efsun Pul'un cenazesinin Ayvalık'ta toprağa verileceği öğrenildi. Yavuz Bingöl yakın dostlarına koronavirüs salgını nedeniyle cenazeye gelmelerine gerek olmadığını söylediği bildirildi.YAVUZ BİNGÖL KİMDİR?1964 yılında İstanbul'da doğmuştur. Babası edebiyat öğretmeni olan Yavuz Bingöl'ün annesi de Kars Sarıkamışlı tanınmış halk ozanı Şahsenem Bacı'dır. Yavuz Bingöl'ün Oğuz ve Efsun isimlerinde iki kardeşi vardır. Türküleri ile oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Yavuz Bingöl dizilerde ve sinema filmlerinde de oyunculuk yeteneğini göstererek dikkat çekmiştir. 2015 yılında şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman ile evlenen Yavuz Bingöl'ün bu evliliği 2016 yılında sona ermiştir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum