Kan donduran olay dün İstanbul Beyoğlu'nda yaşandı. 

Gelen bilgilere göre dün gündüz 60 yaşlarında ki bir oğlu ile birlikte yaşadığı evde bıçaklanmış halde bulundu. Yaşlı adamın ölümünden yaklaşık 2 saat sonra polise haber veren oğlu şüpheli sıfatıyla göz altına alındı

Dün yaşanan olayda öğlen saatlerinde Osman Yelken ekipleri aradı ve birlikte yaşadığı 60 yaşındaki babasının kanepenin üzerinde hareketsiz bir şekilde yattığını ve vücudunda kan izleri ile kesik olduğunu söyledi.İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, 60 yaşındaki İbrahim Yelken'in bedeni üzerinde yaptığı incelemeler sonucunda karnından 2 bıçak darbesiyle öldüğünü tespit etti. Bunun üzerine detaylı çalışma başlatan polis ekipleri, olay yerinde bir süre gözyaşı döken oğlu Osman Yelken'i gözaltına alarak ifadesini almak üzere emniyete götürdü.

Yaşlı adamın cesedi bulundu

Soruşturmayı derinleştiren ekipler Osman Yelken'in evden önceki gün saat 20.00 sıralarında işe gitmek çıktığını, çalıştığı gece kulübüne gittiğini ve dün sabah 08.30 sıralarında geldiğini ifade eden Osman Yelken'in 112 Acil Çağrı Merkezini ise saat 10.30 sıralarında aradığı tespit edildi. Cinayet şüphesi üzerinde yoğunlaşan polis ekipleri, yaptığı çalışmalarda ise bıçağın olay yerinde olmadığını belirledi.

Adamın ihbardan yaklaşık 5 saat önce bıçakladığını ve oğlunun bu süre içerisinde markete giderek sigara aldığı ve bir süre sokakta dolaştığı bilgisine ulaşıldı. Ayrıca şahsın babasıyla uyuşturucu madde kullanmak yüzünden sık sık kavga ettikleri öğrenildi..