Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma'ya sürpriz bir isim konuk oluyor! Ünlü oyuncu Yasak Elma dizisine geliyor!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ve Murat Aygen'in yer aldığı ekranların en iç açan en orjinal en eğlence dolu dizisi Yasak Elma'ya sürpriz oyuncu geliyor!

Geçtiğimiz sezon Şahika karakteri ile Nesrin Cavadzade'nin ayrılması büyük bir şaşkınlık yaratmıştı ve dizinin artık eski tadı vermeyeceği düşünülmüştü. Ancak Yasak Elma dizisi başarısını sürdürüyor. 

Erdal Özyağcılar ve Nesrin Cavadzade'nin dizisinin ayrılması büyük tepki yaratmıştı. Fenomen karakter Şahika ve Hasan Ali Başkan 'ın en top noktada diziden ayrılması reytinleri düşürecek derken Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in diziye oldukça entrika ve eğlence yüklü katılması başarıyı yakaladı.

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Şimdi diziye bir bomba isim daha katılıyor! Bir zamanlar ekranlarda sıklıkla yer alan oyuncu Cansel Elçin Yasak Elma dizisine dahil oluyor. 

HANDAN'IN SEVGİLİSİ GELİYOR!

Yasak Elma dizisine son olarak Handan karakteri ile Şebnem Dönmez dahil olmuştu. Handan'ın aslında beş parasız kaldığı ve kızı Kumru'yu kullarak Doğan 'ın servetini ele geçirmeye çalıştığı öğrenilmişti. Handan'ın yanına yeni bir karakter geliyor. Cansel Elçin 'in Handan partneri olacağı öğrenildi. Henüz Cansel Elçin 'in rolü ile ilgili baska bir bilgi ise bulunmuyor.

Cansel Elçin bugüne kadar Hatırla Sevgili, Gönülçelen gibi dizilerde yer aldı. Cansel Elçin kendisi gibi oyuncu olan Zeynep Tuğçe Bayat ile evlidir.