14 Haziran'da Türkiye'ye gelmek üzere hazırlana Disney Plus kadrosuna neredeyse tüm yıldızları toplamaya devam ediyor! Son olarak Yasak Elma dizisinin Yıldız'ı Kumru karakteri ile sevilen Biran Damla Yılmaz da dahil oldu! Biran Damla Yılmaz yükselişini Disney'in merakla beklenen dizisiyle sürdürecek!

Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma başarısı dramsever Türk halkına rağmen sürüyor! 4. sezonda da ayrılıklarına rağmen ekranlrada fırtına gibi esen Yasak Elma bu sezon katılan Biran Damla Yılmaz kariyerindeki çıkışını sürdürüyor!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay, Murat Aygen gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisi orjinal senaryosu ile ekranlara adeta güneş gibi doğmaya devam ediyor.

Yasak Elma dizisine bu sezon Kumru karakter ile Biran Damla Yılmaz dahil oldu. Biran Damla Yılmaz ilk başlarda Yıldız'a düşman rolü ile sevilmemiş ancak son bölümlerde oldukça sempatik bulunmya başlanarak seyirciye kendini sevdirtmişti.

Yasak Elma dizisinin Kumru’su Biran Damla Yılmaz kariyerindeki yükselişi sürdürüyor. Yasak Elma dizisinden önce Baraj dizisinde başrol oynayan oyuncu Yasak Elma ile adeta yeni bir sayfa açtı. Oyuncu son olarak da Maske Kimsin Sen adlı yarışmada yer almış ve oradaki dans ve ses şovlarıyla kendisne hayran bırakmıştı.

Biran Damla Yılmaz dijital platformlardan gelen tekliflerden seçimini yaptı. Biran Damla Yılmaz, yer aldığı Yasak Elma dizisinin yapım şirketi Medyapım'ın Disney Plus'ta yayınlanacak olan "Siyaha Bulaşan Kadınlar" adlı dizisinde yer alacak.

Siyaha Bulaşan Kadınlar Konusu Ne?

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisi Büşra Cebe’nin aynı adlı kitabından uyarlanacak. Dizinin yönetmeni Özer Feyzioğlu olacak.

Siyaha Bulaşan Kadınlar adlı kitapta Canan, Nehir, Süveyda, Derya, Seyhan, Ayfer ve Serpil adındaki 7 kadının hikayesi anlatılacak.