Yasak Elma dizisinde Doğan severlere kötü haber geldi! Doğan ölecek mi? Murat Aygen diziden neden ayrılıyor! Geleneksel Yasak Elma ayrılıkları başladı!

Yasak Elma dizisi yine saç boş yolduracak! Dizinin sevilen karakteri Doğan diziden ayrılıyor!

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanında Doğan'ın Ekin tarafından öldürülmesi seyriciyi delirtecek!

Fox Tv'nin eğlenceli dizisi Yasak Elma'da son bölümde Ekin gibi karimatik ve zeki bir karakterin basit bir oyuna getirilmesi tapki çekmişti. Ekin'in Handan'ın oyununa gelip Doğan'ı dayakçı bir baba sanması seyirciyi çıldırtmıştı.

Yasak Elma 139. bölüm fragmanı yayınlandı!

yasak-elma-dogan-kimdir-murat-aygen-kimdir-kac-14580688_3368_amp

Yasak Elma yeni bölümde Doğan'ın Ekin ile tartıştığı ve Ekin'in Doğan'ı öldürdüğü görülüyor! Oyuna gelen Ekin, Doğan'ı dayakçı bir baba sanarak dolduruşa geliyor. Ekin ve Doğan yemekte Handan'ın gazıyla tartışmaya başlayınca Kumru babasına tavır alarak evi terk ediyor.

Doğan kızını bulmak için Ekin'in evine gittiğinde Ekin ile Doğan yumruklaşmaya başlıyor. Ekin, Doğan'a arkadan saldırarak Doğan'ın kafasını çarpmasıyla fragman bitiyor. 

Murat Aygen'in diziden ayrılacak olması şimdien hayranları çilden çıkarttı. Kulislere göre Murat Aygen sezon sonunda diziden ayrılacak.

Yasak Elma dizisi her sezona yeni karakterlerle başlıyor ve karakterler sürekli ölerek diziye veda ediyor. Bu sezonda diziye veda edecek isimler arasında Murat Aygen'in yer alması bekleniyor. Ancak Murat Aygen gelecek bölüm mü diziden ayrılacak yoksa sezon sonunda mı yoksa ters köşe ile dizide mi kalacak henüz bilinmiyor.