Fox Tv'nin sevilen fenomen dizisi Yasak Elma verilen aranın ardından ekranlara dönüyor! Yasak Elma 127. bölüm fragmanı çıktı seyirci gördükleri karşısında şoke oldu!

Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrolünde yer aldığı Yasak Elma dizisi fragmanı ile izleyenlerin ağzını yine açık bıraktı! Yeni bölüm fragmanında Çağatay ve Kumru evlenirken pişkinlikleri ile hem Yıldız hem de Doğan'ın hem de izleyicilerin sinirleri bozmayı başarıyor. 

Orjinal eğlencesi ve entrikası ile Yasak Elma dizisinde tahmin edilmeyen ayrılıklar yine yaşanabilir. Bugüne kadar fenomen karakterlerin bile gözünün yaşına bakmadan diziden ayıran senaristlerin ve yapımcının yeni kurbanları Kumru ve Çağatay'dan biri mi olacak?

Yasak Elma 127. bölümde neler olacak? Kumru ve Çağatay arasında kim vurulacak? Berk Oktay mı Biran Damla Yılmaz mı diziden ayrılacak yoksa Ömer mi diziye veda edecek?

Yasakl Elme 127. bölüm fragmanında Çağatay ve Kumru evleniyor görülüyor. Yıldız, Çağatay'a "Senin sonunu o kız getirecek" derken son sahnede Ömer derbeder olmuş bir vaziyette Kumru ve Çağtay'ın kaldığı eve geliyor ve silah doğrultuyor ve "Beni bu kadar kolay kandıracağınızı mı sandınız" diyor. Fragmanın sonunda silah sesi duyuluyor.