Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma yeni oyuncu Gülşah karakteri kimdir? İpek Bağrıaçık kimdir? İpek Bağrıaçık nereli? İpek Bağrıaçık kaç yaşında? Yasak Elma Gülşah gerçek adı ne?

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisine yeni oyuncualar dahil olmaya devam ediyor.

Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma yinne bomba gibi bir bölümle ekrana geldi. Şebnem Dönmez'in dahil olduğu diziye yeni isimler girmey dahil oluyor.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Eğlenceli dizi Yasak Elma'ya Gülşah karakteri dahil oldu. Yasak Elma Gülşah kimdir? Yasak Elma Gülşah gerçek adı ne? 

Yasak Elma dizisinde Gülşah karakterini oyuncu İpek Bağrıaçık canlandırıyor.

İpek Bağrıaçık kimdir? İpek Bağrıaçık nereli? İpek Bağrıaçık kaç yaşında? İpek Bağrıaçık hangi dizilerde oynadı? İpek Bağrıaçık sevgilisi kim?

İpek Bağrıaçık Kimdir?

7 Eylül 1985 Antalya doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim almıştır. Anne tarafından Gürcü asıllı olan İpek Bağrıaçık ilk olarak Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizisinde Meltem karakterini canlandırmıştır.

Daha sonra Hatasız Kul Olmaz yapımına dahil olmuştur.

İpek Bağrıaçık daha sonra TRT 1'de yayınlanan Hayat Ağacı dizisinde Pelin karakterini canlandırmıştır.

İpek Bağrıaçık daha sonraları sırasıyla Star TV'de Serçe Sarayı dizisinde Melike, Kanal D 'de Hayat Mucizelere Gebe dizisine Selda karakterini canlandırmıştır. Yeni Gelin dizisinde de yer alan güzel oyuncu son olarak Yasak Elma dizisinde dahil olmuştur.