Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz'ın yer aldığı Yasak Elma dizisi bu akşam yayın akışında neden yer almadı merak edildi.

Fox tv'nin eğlenceli kendine has özgün entrika ve komedi harmanlayan dizisi Yasak Elma 5. sezonu ile ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon büyük oyuncu kayıpları yaşayan Yasak Elma bu sezon beklenmedik şekilde ilgi gördü. Özellikle Yıldız'ın Çağatay ve Kumru'dan aldığı intikam bölümü fragmanı rekor kırmıştı. 

Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade, Hasan Ali Bey karakterine hayat veren Erdal Özyağcılar'ın diziden ayrılması ile hayranlar tarafından tepki alan dizi intikam sahnesi ile ayrılıkları unutturdu. Peki Yasak Elma yeni bölümü neden yok?

YASAK ELMA BU AKŞAM YOK MU?

Yasak Elma bu akşam 3 Ocak Pazartesi 2021 yeni bölüm yok mu? Yasak Elma neden yayınlanmadı? Yasak Elma yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 

Fox Tv yaptığı açıklamada Yasak Elma dizisinin yeni bölüm tarihini açıkladı! Yılbaşı tatil arası veren Yasak Elma yeni bölüm tarihi açıklandı! 

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Son 2 bölümdür Yıldız'ın oyuna gelmesi ile seyircilerin öfkesini kazanan Yasak Elma yeni bölüm fragmanı da merakla bekleniyor. Yasak Elma dizisi yeni bölümü ile 17 Ocak 2022 Pazartesi akşamı saat 20.00'da ekranlara gelecek.